Hakkımızda

Milli Eğitim Bakanlığı’na Bağlı Olan Meslek Eğitim Kursumuz;

2012 Yılında Bülent ÜRENAY kuruculuğunda İstanbul/Ümraniye adresindeki yerinde faaliyete geçmiş olup, kuruculuğunu yapan Bülent ÜRENAY’ in 27 yıllık eğitim ve idarecilik deneyimi, Eğitim Koordinatörlüğü görevindeki Gökçe ÜRENAY’ in idari deneyimi ve uzun yıllar çeşitli okullarda Müdürlük yapan, Milli Eğitim şube müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü görevlerinde bulunan kurs müdürümüz İsmail Hakkı BEDİR’ in birlikte başarılı çalışmaları neticesinde çok kısa bir süreçte eğitimde marka haline gelen Gökçe Meslek Eğitim Kursumuz adını Türkiye’nin bütün illerine yayarak yoğun bir kursiyer kitlesine sahip olmuştur, başarılı ve kaliteli eğitim hizmetimiz sayesinde kursiyerlerimiz ve çalışmış olduğumuz kurumlar tarafından sürekli taktirle karşılanarak kurumumuzdan hizmet alan kurum ve kişiler kursumuza her zaman referans olmuşlardır.

Meslek Eğitim Kurslarımızla, Kişileri meslek sahibi yaparak, kazandırdığı Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Mesleki Sertifika ile rahatlıkla iş ortamına atılmalarını sağlamak, meslek sahibi olup başka alanlarda da Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Mesleki Sertifika ile kariyerlerini yükselterek, gerek manevi ve gerekse ekonomik anlamda rahat çalışma koşullarına ulaşmalarına destek olmaktır.

Meslek Eğitim Kursumuzun bünyesinde bulunan, Çocuk Gelişimi ve Eğitimi alanında eğitim alan kişiler Anaokulu, Kreş, Sosyal Hizmetler (Sevgi Evleri), Bakım Evleri vb. eğitim kurumlarında rahatlıkla iş imkanına sahip olabilmektedir. Diğer alanlardaki meslek eğitim kurslarımızda da iş imkanı sağlayabilir ya da kendi iş yerinizi açabilirsiniz. Eğitimlerimiz kişilerin mesleki ve kişisel gelişimlerine önemli derecede katkı sağlamakta olup kurumların veya çalışan kişilerin çalışma kanunları gereği sertifika zorunluğu olan her türlü meslek alanıyla ilgili kurumumuz hizmet vermektedir.

Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Kapsamında Çalışan Firmalar için Mesleki Yeterlilik Eğitimleri ve Mesleki Yeterlilik Belgeleri  e-devlet onaylı olmak suretiyle karşılanmaktadır.

Ayrıca;
Devlet Memurluğu (KPSS) sınavına girerek atanma hakkı elde etmiş olduğunuz halde Mesleki Sertifika şartı arayan bölümlere atanabilme engelini vermiş olduğumuz M.E.B. ve e-devlet onaylı mesleki sertifikalar ile aşabilirsiniz.

27 Yıllık Eğitim tecrübemizle kişilere eğitimin her aşamasında ve her yaş grubuna rehber danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

***İletişim bilgilerimiz için linki tıklayınız.  http://www.gokcemeslekiegitim.com/iletisim/

Etiketler:, , , , , ,