Kurslarımız

MESLEK EĞİTİM KURSLARI

Mesleğiniz yoksa veya kendinize daha iyi bir meslek edinmek istiyorsanız ;
Kurumumuzdan alacağınız mesleki eğitim ile hem yeni bir meslek sahibi olacaksınız hemde mesleğinizle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olarak cv’ nize ekleyeceğiniz bu sertifikayla rahatlıkla iş ortamına atılacaksınız.

http://www.gokcemeslekiegitim.com/meslek-egitim-kurslari/

KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI

Kendinizi iş ve sosyal yaşamınızda bulunduğunuz noktadan daha iyi bir konuma taşımak ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız ;
Kurumumuzdan alacağınız kişisel gelişim kurslarımızla daha kariyerli bir noktaya ulaşarak hem mesleğinizde yükselecek hemde mesleğinizle ilgili Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olacaksınız.

http://www.gokcemeslekiegitim.com/kisisel-gelisim-kurslari/

ÇOCUK GELİŞİMİ VE EĞİTİMİ KURSLARI

Çocukların içinde bulunmak ve onların bulunduğu ortamda çalışmak istiyorsanız ;
Kurumumuzdan alacağınız eğitim ile hem bu alanda meslek sahibi olacaksınız hemde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikanızla Anaokulu, Kreşlerde ve Okul Öncesi Eğitim Kurumlarında iş imkanına ulaşacaksınız.

http://www.gokcemeslekiegitim.com/cocuk-gelisimi-ve-egitimi/

HİJYEN EĞİTİMİ

Umumu Hıfzıssıhha 126.-127. Kanun maddesi gereğince 05 Temmuz 2014 tarihine kadar, Hijyen Eğitimi Yönetmeliği 4. Madde f-bendinde yer alan işletmeler tarafından alınması zorunlu kılınan, Hijyen Eğitim programı kurumumuz tarafından verilmektedir.

Bu kanunda (126 ve 127. Madde) yazılı olan yasaklara aykırı hareket edenler veya zorunluluklara uymayanlarla, fiilleri ayrıca suç oluşturmadığı takdirde, İkiyüzelli Türk Lirasından (250,00 TL) – Bin Türk Lirasına (1000,00 TL) kadar idari para cezası verilir.

http://www.gokcemeslekiegitim.com/hijyen-egitimi-kurslari/

TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ İŞLER

6331 Sayılı kanunun 17. maddesi gereğince zorunlu tutulan mesleki eğitim programlarına katılamayan Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşler Statüsündeki şirketler ciddi boyutta cezalara çarptırılmaktadır. Bu kapsamda kurumumuz tarafından verilen mesleki eğitimlerin belgeleri e-yaygın sistemine kayıt ettirilmektedir.

http://www.gokcemeslekiegitim.com/tehlikeli-ve-cok-tehlikeli-isler/

Etiketler:, , , , , , , ,