ÇOCUK GELİŞİMİ ve EĞİTİMİ

ÇOCUK GELİŞİMİ ve EĞİTİMİ

BAKICI DESTEĞİ

BAKICI DESTEĞİ BAŞVURUSU

Çocukların içinde bulunmak ve onların bulunduğu ortamda çalışmak istiyorsanız ;
Kurumumuzdan alacağınız eğitim ile hem bu alanda meslek sahibi olacaksınız hemde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikasıyla Anaokulu, Kreş, ve Kurumların Okul Öncesi Eğitimlerinde iş imkanına sahip olabilirsiniz.

936 Saatlik Çocuk Gelişimi ve Eğitimi ve Çocuk Bakım Elemanı Kurslarımız Mevcuttur.

Çocuk Gelişimi eğitimimiz teorik ve uygulamalı olarak gerçekleşmektedir, Çocuk Gelişimi Eğitimlerine katılan ve bu alanda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikaya sahip olan kursiyerler  Anaokulu ve Kreşlerin yanı sıra, Diyanet İşleri Bakanlığının Okul Öncesi Eğitimleri, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Meslek Eğitim Kursları, Halk Eğitim Merkezleri ve İsmek gibi kurumlarda Çocuk Gelişimi alanında çalışabilmektedirler.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifikalı Çocuk Gelişimi Eğitimi kurslarımızdan İlahiyat ve İmam Hatip mezunu olan kişilerde yararlanabilmektedirler.

Günümüzün en önemli mesleklerinden sayılan Çocuk Gelişimi alanı kurslarımız kişilere 0-3 ve 3-6 yaş çocuklar hakkında beslenme, sağlık ve kişisel gelişimlerinin doğru bir şekilde gelişmesi hakkında gerekli deneyimi kazandırmakta olup kurs bitiminde uygulanan değerlendirme sınavı sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Çocuk Gelişimi eğitimi sertifikası vererek bu alanda kolaylıkla iş yaşamına atılmalarını sağlamakta ayrıca bayanların annelik konumunda kendi çocuklarının gelişiminde önemli derecede faydalı olmaktadır.

Please enter the security code:
security code
Security Code:
Gönder

Etiketler:, , , , , , ,