Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Kursu

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Kursu, En az lise mezunlarının katılabildiği bir eğitimdir. Program süresi 80 saattir. Şirket yöneticilerinin yoğun iş temposunda en çok ihtiyaç duydukları asistanlarının gerekli donanımlara sahip olan kişilerden özenle seçmektedirler, bu aşamalarda da yönetici asistanlığı eğitimi almış ve yönetici asistanlığı sertifikasına sahip kişiler tercih sebepleridir. Kurumumuz Üst Düzey Yönetici Asistanlığı kursunda kişileri gerekli donanıma sahip olabilecekleri doğrultuda profesyonel eğitim vererek eğitim bitimindeki değerlendirme sınavından sonra Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Üst Düzey Yönetici Asistanlığı sertifikası vermektedir.

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimin Amacı:
Üst kademedeki yöneticilerin görev ve sorumluluklarına katkıda bulunarak her konuda yöneticilerini uyarması bilgilendirmesi verimliliğini artırması konusunda deneyimli kişiler yetiştirmektir.

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Sertifikasına Sahip Kişilerin Çalışma Alanları:
Özel sektördeki firmalarda Üst Düzey Yönetici Asistanı olarak çalışabilmektedirler. ayrıca devletin belirli kademelerinde çalışabilmek için kişilerin sahip olmaları gerekli olan sertifikadır.

Üst Düzey Yönetici Asistanlığı Eğitimin İçeriği:
*Problem Çözme ve Stres Yönetimi
*İletişim ve Çatışma Çözme Becerileri
*Sözsüz İletişim
*Etkin Telefon Görüşmeleri ve İmaj
*Protokol ve Görgü Kuralları
*Zaman Yönetimi
*Ofis Yönetimi ile Toplantı Düzenleme
*Toplantı Yönetme Becerileri
*Yazışma Becerisi ve Rapor Düzenleme
*Dosyalama

ÜST DÜZEY YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI KURSUMUZA

KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:

*2 Resim
*Kimlik Fotokopisi
*Diploma Fotokopisi

Etiketler:, , , ,